Top
SİAM GRUP

Temelleri 2008 yılında atılan Siam Grup, kısa süren yolculuğunda yeniliğin hep bir adım önünde yer alarak faaliyet alanlarında Türkiye’nin başarılı gruplarından biri haline geldi. Tüm faaliyetlerinde, uluslararası standartlara uyumu ve gelişimi kendine ilke edinen Siam Grup, zirve hedefine kararlı yolculuğunu sürdürüyor.

SİAM GRUP
Adres: Muhittin Mahallesi Omurtak Caddesi İstanbul Kısmı No:83 Çorlu / Tekirdağ
Tel
: 0 282 652 48 46 - 0 850 515 00 00
Fax: 0 282 653 87 90
WhatsApp : +90 542 747 7426
İnfo: info@siam.com.tr

01 ARALIK 2018 TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANI SINAVI KURS KAYITLARI

01 ARALIK 2018 TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANI SINAVI KURS KAYITLARI

Sosyal Medyada
Paylaş:

TMGD - Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Eğitimi Nedir? 

2010 yılında ADR ye taraf olan Türkiye 2014 yılı itibariyle Tehlikeli Maddelerin Karayolunda Taşınmasına Hakkında Yönetmelik kapsamında  ADR hükümlerini uygulamaya başlamıştır. Bu hükümlerden bir tanesi de Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı bulundurma veya bu danışmanlardan hizmet alma zorunluluğu  ile ilgilidir. Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Taşınması Hakkında Yönetmelik kapsamında Tehlikeli Madde Taşımacılığı ile ilgili gönderen, paketleyen, dolduran, boşaltan taşımacı vb. faaliyetleri gerçekleştiren işletmelerin tehlikeli madde güvenlik danışmanı istihdam etmesi veya tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmeti veren yetkilendirilmiş kurumlardan hizmet alması zorunludur.

Nasıl TMGD Olunur?

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı olmak isteyen kişilerin üniversitelerin mühendislik ve fen fakültelerinden mezun olmaları ve Ulaştırma Denizcilik Haberleşme Bakanlığı tarafından yetkilendirilen eğitim kurumumuzdan 64 saatlik TMGD eğitimini alıp sonrasında Ulaştırma Bakanlığı'nın yapacağı sınava girmeye Hak kazanacaktır. Sınavdan 70 ve üzeri alarak başarılı olmaları gerekmektedir.

Gerekli  belgeler

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Diploma Fotokopisi
  • Adli Sicil Kaydı (e-devlet şifresiyle internet üzerinden (www.turkiye.gov.tr) ya da ilgili Savcılıklardan doğrudan temin edilebilir)
  • Fotoğraf (renkli)

 

SİAM GRUP, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Eğitimi konusunda  Avrupa Birliği Müktesebatına uygun bir eğitim içeriği ile ve eğitimini Avrupa’da almış uzun yıllar bu sektörde bulunan alanında uzman eğitmenlerle  Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı eğitimlerini vermektedir.

01 ARALIK TMGD SINAVI İÇİN EĞİTİM NE ZAMAN

07-14 EKİM tarihleri arasında sabah 09:00 ile 18:00 arası eğitimlerimiz verilecektir. Eğitmenimiz SERKAN GÜVEN ' dir. 

Ayrıca eğitim süresince gerekli olan tüm materyaller ve kitaplar ücretsiz olarak bizim tarafımızdan temin edilecektir.

Kayıtlar Eylül ayı sonuna kadar devam edecektir. Kontenjan sınırlıdır.


01 ARALIK 2018 TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANI SINAVI KURS KAYITLARI 01 ARALIK 2018 TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANI SINAVI KURS KAYITLARI