Top
SİAM GRUP

Temelleri 2008 yılında atılan Siam Grup, kısa süren yolculuğunda yeniliğin hep bir adım önünde yer alarak faaliyet alanlarında Türkiye’nin başarılı gruplarından biri haline geldi. Tüm faaliyetlerinde, uluslararası standartlara uyumu ve gelişimi kendine ilke edinen Siam Grup, zirve hedefine kararlı yolculuğunu sürdürüyor.

SİAM GRUP
Adres: Muhittin Mahallesi Omurtak Caddesi İstanbul Kısmı No:83 Çorlu / Tekirdağ
Tel
: 0 282 652 48 46 - 0 850 515 00 00
Fax: 0 282 653 87 90
WhatsApp : +90 542 747 7426
İnfo: info@siam.com.tr

Kurumsal

Siam Grup

Temelleri 2008 yılında atılan Siam Grup, bu uzun yolculuğunda yeniliğin hep bir adım önünde yer alarak faaliyet alanlarında Türkiye’nin başarılı gruplarından biri haline geldi. Tüm faaliyetlerinde, uluslararası standartlara uyumu ve gelişimi kendine ilke edinen Siam Grup, zirve hedefine kararlı yolculuğunu sürdürüyor.

SRC (SRC1, SRC2, SRC3, SRC4, SRC5), Psikoteknik, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı ve Eğitimi, Gayrimenkul Danışmanlığı alanlarında faaliyet göstermektedir. 

Siam Grup

Kalite Politikamız

Siam Grup olarak amacımız; müşteri beklentilerinin ötesinde, tüm çalışmalarımızda Toplam Kalite Yönetimini esas alarak, en önemli etkenimizin "Kalite" olacağını benimsemektir.
Siam Grup - Kalite Politikamız

Bu anlayış ve görüş altında;

  • Kalitenin “müşteri, istek ve ihtiyaçlarına uygunluk” olduğu inancıyla, müşteri taleplerinin en uygun ve en kısa zamanda karşılanması,

  • Kalitenin sürekli iyileştirilmesi ve kalite tanımına uygun hizmet üretimi için tüm Siam Grup personelinin kalite takım çalışmalarına katılımının sağlanması ve gerekli teknolojik imkânların temin edilmesi,

  • Eğitimli, ileri görüşlü ve katılımcı çalışanlarımızca kalitemizin sürekli kılınması ve etkinleştirilmesi,

  • Çevre ve topluma karşı olan sorumluluğun bilincinde hareket edilmesi,Kalite Politikamızdır.Misyonumuz

Dinamik, eğitimli, ekip ruhuna ve paylaşım bilincine sahip çalışanlarımızla hizmet verdiğimiz alanlarda kaliteyi yükseltmek, kanaat önderliğine erişmek ve müşterilerimizin memnuniyetini her geçen gün daha üst seviyelere taşımak.

Vizyonumuz

Faaliyet alanlarında değer yaratıp, kalıcı üstünlük sağlayarak ulusallığı yakalamak.