Top
SİAM GRUP

Temelleri 2008 yılında atılan Siam Grup, kısa süren yolculuğunda yeniliğin hep bir adım önünde yer alarak faaliyet alanlarında Türkiye’nin başarılı gruplarından biri haline geldi. Tüm faaliyetlerinde, uluslararası standartlara uyumu ve gelişimi kendine ilke edinen Siam Grup, zirve hedefine kararlı yolculuğunu sürdürüyor.

SİAM GRUP
Adres: Muhittin Mahallesi Omurtak Caddesi İstanbul Kısmı No:83 Çorlu / Tekirdağ
Tel
: 0 282 652 48 46 - 0 850 515 00 00
Fax: 0 282 653 87 90
WhatsApp : +90 542 747 7426
İnfo: info@siam.com.tr

PSİKOTEKNİK KARTLARI ARTIK VERİLMEYECEK Mİ?

Sosyal Medyada
Paylaş:

Psikoteknik merkezlerinde düzenlenen Psikoteknik kartlarının bundan sonra ki süreçte düzenlenip düzenlenemeyeceği, bundan önce verilen kartların durumu konusunda nasıl hareket edilecek?

Bakanlığın Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğüne yapmış olduğu bilgilendirme sonrasında Tekirdağ Çorlu İlçe Sağlık Müdürlüğü Çorlu'da hizmet veren tüm kurumlara bilgilendirme yazısı göndermiş, bu yazı doğrultusunda bundan sonra ki süreçte Psikoteknik Merkezlerinin Protokol ve geçerlilik tarihlerinin bulunduğu fotoğraflı PVC kartı düzenleme yetkisinin bulunmadığı, daha önce düzenlenmiş olan kartların geçersiz olduğu, konusunda bilgilerinize arz ederim denilmiştir.

SAĞLIK BAKANLIĞI
PSİKOTEKNİK KARTLARI ARTIK VERİLMEYECEK Mİ? PSİKOTEKNİK KARTLARI ARTIK VERİLMEYECEK Mİ? PSİKOTEKNİK KARTLARI ARTIK VERİLMEYECEK Mİ? PSİKOTEKNİK KARTLARI ARTIK VERİLMEYECEK Mİ?