Top
SİAM GRUP

Temelleri 2008 yılında atılan Siam Grup, kısa süren yolculuğunda yeniliğin hep bir adım önünde yer alarak faaliyet alanlarında Türkiye’nin başarılı gruplarından biri haline geldi. Tüm faaliyetlerinde, uluslararası standartlara uyumu ve gelişimi kendine ilke edinen Siam Grup, zirve hedefine kararlı yolculuğunu sürdürüyor.

SİAM GRUP
Adres: Muhittin Mahallesi Omurtak Caddesi İstanbul Kısmı No:83 Çorlu / Tekirdağ
Tel
: 0 282 652 48 46 - 0 850 515 00 00
Fax: 0 282 653 87 90
WhatsApp : +90 542 747 7426
İnfo: info@siam.com.tr

ÜDY VE ODY ALMAK İÇİN ARANAN MEZUNİYET ŞARTLARI HAKKINDA

ÜDY VE ODY ALMAK İÇİN ARANAN MEZUNİYET ŞARTLARI HAKKINDA

Sosyal Medyada
Paylaş:

01 Temmuz Pazar günü yayımlanan 30465 sayılı resmi gazeteye göre,

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Ulaştırma Hizmetleri Mesleki Eğitim ve Geliştirme Kursları Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik;

''MADDE 3 – Aynı Yönetmeliğin 13 üncü maddesinin birinci fıkrasının (b) bendinde yer alan “ön lisans” ibaresi “ortaöğretim” şeklinde ve (c) bendinde yer alan “ortaöğretim” ibaresi “ortaokul” şeklinde değiştirilmiştir''


ÜDY sınıfı Özel Mesleki Yeterlilik Sertifikası öğretim programları için en az ön lisans düzeyinde eğitim almış olmak şartı kaldırılmış yerine “ortaöğretim” mezunu olma şartı getirilmiştir.

Ayrıca ODY sınıfı Özel Mesleki Yeterlilik Sertifikası öğretim programları için en az ortaöğretim düzeyinde eğitim almış olmak şartı kaldırılmış yerine “ortaokul” mezunu olma şartı getirilmiştir.


ÜDY VE ODY ALMAK İÇİN ARANAN MEZUNİYET ŞARTLARI HAKKINDA ÜDY VE ODY ALMAK İÇİN ARANAN MEZUNİYET ŞARTLARI HAKKINDA